LAJME

Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.103, datė 28/02/2022 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin Nr. 67, Datė 19/12/2019, ''Pėr licencimin e Sha Ujėsjellės Kanalizime Fier''
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.102, datė 28/02/2022 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Kamėz sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
ERRU mbledh Rregullatorėt Ekonomikė nė Ballkanin Perėndimor, firmosin Memorandum Bashkėpunimi
Katėr Rregullatorė Ekonomikė tė sektorit tė ujėrave nė Ballkanin Perėndimor nėnshkruan  nė 18 maj Memorandumin e parė tė Bashkėpunimit, pėrmes tė cilit adresohen sfidat e... Me shume
ERRU prezanton nė Parlament Raportin Vjetor pėr vitin 2021
Ju lutem klikoni dokumentin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.85, datė 14/02/2022 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin Nr. 109, Datė 18/09/2020, ''Pėr licencimin e Sha Ujėsjellės Kanalizime Mirditė''
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
SQARIM! Metodologjia e re pėr miratimin e tarifave nuk paralajmėron rritjen e ēmimit tė ujit!
Ju lutem klikoni dokumentin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 26, datė 17/01/2022 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Mallakastėr sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 538, datė 30/12/2021 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr ndryshim tė tarifave tė shoqėrisė UK Bulqizė
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 537, datė 30/12/2021 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr ndryshim tė tarifave tė shoqėrisė UK Kukės
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 536, datė 30/12/2021 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr ndryshim tė tarifave tė shoqėrisė UK Konispol
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume