LAJME

Takim dy palėsh ndėrmjet ERRU dhe ERC
Me datė 8.4.2021 u organizua nė ambientet e ERRU-sė njė takim 2 palėsh ndėrmjet Entit Rregullator tė Ujit tė Shqipėrisė (ERRU), pėrfaqėsuar nga Kryetari z. Ndriēim Shani dhe... Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.85, datė 04.03.2021 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator Nr. 40, datė 01.06.2018 “pėr licencimin e shoqėrisė Ujėsjellės Kanalizime Tropojė sh.a.”
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.87, datė 04.03.2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Lushnje sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.86, datė 04.03.2021 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator Nr. 62, datė 06.09.2018 “pėr licencimin e shoqėrisė Ujėsjellės Kanalizime Sarandė sh.a.”
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.84, datė 04.03.2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Tiranė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Roli i Rregullatorit Ekonomik nė Sektorin UK nė Shqipėri
Ju lutem klikoni materialin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.53, datė 04.02.2021 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Patos sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.160, datė 30.12.2020 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Malėsi e Madhe sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.159, datė 30.12.2020 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator Nr. 40, datė 01.06.2018 “pėr licencimin e shoqėrisė Ujėsjellės Kanalizime Tropojė sh.a.”
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.158, datė 30.12.2020 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Belsh sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume