LAJME

Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.205, datė 28.05.2021 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Sarandė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.192, datė 14.05.2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Gjirokastėr sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.191, datė 14.05.2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Pogradec sh.a.
 Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Raportimi i Raportit Vjetor pėr vitin 2020 tė Entit Rregullator tė Ujit nė Komisionin e Pėrhershėm Parlamentar pėr Veprimtarinė Prodhuese, Tregtinė dhe Mjedisin
Enti Rregullator i Ujit gjatė njė seance dėgjimore tė organizuar me videokonferencė raportoi pranė Komisionit tė Pėrhershėm Parlamentar pėr Veprimtarinė Prodhuese,... Me shume
Nėnshkrimi i Marrėveshjes sė Bashkėpunimit ndėrmjet Entit Rregullator tė Ujit (ERRU) Rregullatori i Ujit, Energjisė dhe Mbetjeve tė ngurta tė Republikės sė Maqedonisė sė Veriut (ERC).
Enti Rregullator i Ujit tė Shqipėrisė (ERRU) dhe Rregullatori i Ujit, Energjisė dhe Mbetjeve tė ngurta tė Republikės sė Maqedonisė sė Veriut (ERC) ditėn e enjte, datė 20.05.2021... Me shume
Alternativat e agregimit tė sektorit tė ujėsjellės kanalizimeve
Ju lutem shkarkoni materialin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.133, datė 06.04.2021 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator Nr. 22, datė 30.03.2018 “pėr licencimin e shoqėrisė Ujėsjellės Kanalizime Rrogozhinė sh.a.”
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.132, datė 06.04.2021 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator Nr. 130, datė 11.11.2020 “pėr licencimin e shoqėrisė Ujėsjellės Kanalizime Vorė sh.a.”
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume
Takim dy palėsh ndėrmjet ERRU dhe ERC
Me datė 8.4.2021 u organizua nė ambientet e ERRU-sė njė takim 2 palėsh ndėrmjet Entit Rregullator tė Ujit tė Shqipėrisė (ERRU), pėrfaqėsuar nga Kryetari z. Ndriēim Shani dhe... Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.85, datė 04.03.2021 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator Nr. 40, datė 01.06.2018 “pėr licencimin e shoqėrisė Ujėsjellės Kanalizime Tropojė sh.a.”
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.  Me shume