Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 381, datė 31/08/2022 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Bulqizė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.