Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 379, datė 31/08/2022 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Kurbin sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.