Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.279, datė 24/06/2022 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Konispol sh.a.
 Ju lutem klikoni vendimin kėtu.