Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.87, datė 04.03.2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Lushnje sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.