Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.53, datė 04.02.2021 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Patos sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.