Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.160, datė 30.12.2020 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Malėsi e Madhe sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.