Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.158, datė 30.12.2020 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Belsh sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.