Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.119, datė 20.10.2020 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė UK Peqin sha.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu