Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.109, datė 18.09.2020 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Mirditė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.