Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.99, datė 25.08.2020 vendosi pėr miratimin e tarifave te shėrbimit te furnizimit me ujė dhe largimin e ujerave te ndotura pėr shoqėrinė UK Pogradec sha.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu