Vendim Nr. 510, datė 27.10.2022, pėr njė ndryshim nė vendimin Nr. 420, datė 29.09.2022 “Pėr licencat dhe tarifat e shėrbimit tė operatorėve UK deri nė pėrfundim tė procedurave tė riorganizimit”
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.