Vendim NR. 420, datė 29.09.2022 pėr licencat dhe tarifat e shėrbimit tė operatorėve UK deri nė pėrfundim tė procedurave tė riorganizimit dhe transferimit tė shoqėrive UK nė subjekte me kompetenca tė pėrbashkėta
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.