Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.301, datė 05/07/2022 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Dibėr sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.