Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.245, datė 02/06/2022 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Vlorė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.