Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.102, datė 28/02/2022 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Kamėz sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.