Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 26, datė 17/01/2022 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Mallakastėr sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.