Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.389, datė 21/10/2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Gramsh sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.