Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.345, datė 23/09/2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Librazhd - Prrenjas sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.