Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.320, datė 20/08/2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Delvina sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.