Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.317, datė 20/08/2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Mat sh.a.
 Ju lutem klikoni vendimin kėtu.