Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.272, datė 09/07/2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Krujė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.