Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.205, datė 28.05.2021 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Sarandė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.