Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.192, datė 14.05.2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Gjirokastėr sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.