Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.191, datė 14.05.2021 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Pogradec sh.a.
 Ju lutem klikoni vendimin kėtu.