Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.142, datė 27.11.2020 vendosi pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Fier sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.