Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.143, datė 27.11.2020 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Ura-Vajgurore sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu.