Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.122, datė 20.10.2020 vendosi pėr miratimin e licencės pėr furnizimin me ujė dhe kanalizime pėr shoqėrinė Ujėsjellės Kanalizime Kukės sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu