LAJME

Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.78, datė 26.11.2018 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin Nr.51, datė 02.12.2016 "Pėr licencimin e sh.a ujėsjellė Malesi e Madhe" i ndryshuar
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 79, datė 26.11.2018 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr ndryshim tarife tė shoqėrisė ujėsjellės kanalizime Roskovec sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 76, datė 06.11.2018 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr ndryshim tarife tė shoqėrisė ujėsjellės kanalizime Himarė sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 75, datė 19.10.2018 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Librazhd Prrenjas sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 74, datė 19.10.2018 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Vau Dejės sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 73, datė 01.10.2018 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr ndryshim tarife tė shoqėrisė ujėsjellės kanalizime Vlorė sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 72, datė 01.10.2018 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr ndryshim tarife tė shoqėrisė ujėsjellės kanalizime Krujė sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.71, datė 21.09.2018 vendosi tė miratojė "Rregulloren pėr organizimin dhe zhvillimin e seancės dėgjimore me publikun nė procesin e miratimit tė tarifave"
Ju lutem klikoni vendimin kėtu Rregullore pėr organizimin e seancės dėgjimore me publikun nė procesin e miratimit tė tarifave  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 67, datė 06.09.2018 vendosi tė licencojė pėr herė tė parė ujėsjellės kanalizime Dropull
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.66, datė 06.09.2018 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin Nr.54, datė 15.12.2017 "Pėr licencimin e sh.a ujėsjellės kanalizime Kolonjė"
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume