LAJME

Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 30, datė 20.06.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Malėsi e Madhe sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 29, datė 20.06.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Tropojė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 28, datė 20.06.2019 vendosi tė licencojė ujėsjellės kanalizime Fushė Arrėz sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 26, datė 31.05.2019 vendosi tė licencojė ujėsjellės kanalizime Peqin sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim nr. 21, datė 19.04.2019 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator nr. 44, datė 14.10.2016 pėr “Licencimin pėr herė tė parė pėr sh. a ujėsjellės kanalizime Vorė
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 20, datė 19.04.2019 vendosi pėr fillimin e procedurės pėr shqyrtimin e aplikimit pėr miratimin e tarifave tė shėrbimit tė largimit tė ujėrave tė ndotura tė shoqėrisė ujėsjellės kanalizime Malėsi e Madhe
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim nr. 19, datė 19.04.2019 vendosi pėr njė ndryshim nė vendimin e Komisionit Kombėtar Rregullator nr. 6, datė 03.02.2017, “Pėr licencimin e sh.a. ujėsjellės kanalizime Gjirokastėr”, i ndryshuar
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.22, datė 24.04.2019 vendosi pėr pėrcaktimin e kategorisė sė klientit pėr rezidencat studentore publike
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.18, datė 19.04.2019 vendosi tė miratojė rregulloren "Procedura e ankimit nė Komisionin Kombėtar Rregullator tė sektorit tė furnizimit me ujė dhe largimit e pėrpunimit tė ujėrave tė ndotura, pėr njė tė licen
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume
Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 13, datė 27.02.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Delvinė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu  Me shume