Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 47 datė 07.11.2017 miratoi tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimit tė ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime TIRANĖ sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu