Vende tė lira pune
ERRU shpall konkurrim pėr vend tė lirė pune, nė pozicionin:

  • Kryetarit tė Komisionit Kombėtar tė Entit Rregullator tė Ujit
    Pėr mė shumė informacion klikoni kėtu

  • Specialist i analizės ekonomiko financiare, nė Sektorin Ekonomik dhe Tarifave
    Pėr mė shumė informacion klikoni kėtu

  • Drejtori i Drejtorisė Juridike dhe Konsumatorit
    Pėr mė shumė informacion klikoni kėtuReferuar situates sė krijuar nga epidemia Covid-19, ju njoftojmė se procedurat e aplikimeve pėr vendet e lira tė punės do tė zhvillohen nė njė moment tė dytė.

Ju falenderojmė pėr mirėkuptimin!