Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.69, datė 30.12.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Roskovec sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu