Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.68, datė 19.12.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Vorė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu