Komisioni Kombetar Rregullator me vendim Nr. 53, datė 28.10.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Himarė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu