Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 29, datė 20.06.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Tropojė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu