Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.18, datė 19.04.2019 vendosi tė miratojė rregulloren "Procedura e ankimit nė Komisionin Kombėtar Rregullator tė sektorit tė furnizimit me ujė dhe largimit e pėrpunimit tė ujėrave tė ndotura, pėr njė tė licen
Ju lutem klikoni vendimin kėtu