Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 13, datė 27.02.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Delvinė sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu