Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 7, datė 08.02.2019 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Gjirokastėr sh.a.
 Ju lutem klikoni vendimin kėtu