Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.83, datė 17.12.2018 vendosi pėr disa shtesa dhe ndryshime nė vendimin Nr.43, datė 29.09.2016 "Pėr licencimin e sh.a ujėsjellės Ura Vajgurore"
Ju lutem klikoni vendimin kėtu