Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 75, datė 19.10.2018 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Librazhd Prrenjas sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu