Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 74, datė 19.10.2018 vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimin e ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Vau Dejės sh.a.
Ju lutem klikoni vendimin kėtu