Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr.71, datė 21.09.2018 vendosi tė miratojė "Rregulloren pėr organizimin dhe zhvillimin e seancės dėgjimore me publikun nė procesin e miratimit tė tarifave"