Komisioni Kombėtar Rregullator vendosi mosmarrjen nė shqyrtim tė aplikimit pėr miratimin e tarifave tė furnizimit me ujė dhe largimit tė ujėrave tė ndotura pėr sh.a. UK Krujė
Ju lutem klikoni vendimin kėtu