Komisioni vendosi tė miratojė tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimit e pėrpunimit tė ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės Malėsi e Madhe sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu