Komisioni Kombėtar Rregullator me vendim Nr. 56 datė 29.12.2017 miratoi tarifat e shėrbimit tė furnizimit me ujė dhe largimit tė ujėrave tė ndotura pėr shoqėrinė ujėsjellės kanalizime Korēė sh.a
Ju lutem klikoni vendimin kėtu